آموزش وردپرس
خانه / اخبار ایذه / آغاز عملیات ارتقاء سیستم و فعال‌سازی اینترنت 4G همراه اول در ایذه

آغاز عملیات ارتقاء سیستم و فعال‌سازی اینترنت 4G همراه اول در ایذه

عالیپور گفت: عملیات ارتقاء و نصب سیستم های جدید همراه اول ایذه به منظور بهرمندی از اینترنت 4G از فردا در ایذه آغاز می شود.

 

رئیس اداره مخابرات شهرستان ایذه صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار عصر ایذه اظهار کرد: مخابرات منطقه خوزستان وشهرستان ایذه در راستای ارائه سرویس های جدید اینترنت پرسرعت نسل چهارم4g وبه منظورارتقاء کیفی خدمات و بهبود سرویس دهی همراه اول ازتاریخ95/10/20 نسبت به تعویض و نصب تجهیزات جدید و به روز سایتهایbts همراه اول درسطح شهرایذه اقدام خواهد کرد.

 
مظفر عالیپور در ادامه با بیان اینکه تعویض تجهیزات به شکل منطقه به منطقه انجام می شود، افزود: عملیات جابجایی تجهیزات قدیم با تجهیزات جدید باعث اختلالاتی در سطح شهر شامل قطع مکرر ارتباط، دردسترس نبودن و پایین آمدن کیفت آنتن دهی در یک ماه آینده خواهد شد.

 

img_1309
وی عنوان کرد: مشترکان همراه اول که دارای گوشی تلفن همراه هوشمند مجهز به LTE  هستند میتواند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهر نسبت به تعویض سیم کارت خود و دریافت سیم کارت جدید4g برای بهره‌گیری از خدمات نسل چهارم تلفن همراه اقدام کنند.

 

عالیپور در پایان ضمن درخواست همراهی و حسن حوصله همه شهروندان محترم ایذه و صبوری در اختلالات شبکه همراه اول که به دلیل تعویض تجهیزات رخ خواهد داد، گفت: تمام تلاش همکاران مخابرات منطقه خوزستان وشهرستان ایذه درجهت عملیات سریع در جایگزینی سیستم های جدید خواهد بود.
انتهای پیام/*

همچنین ببینید

اگر اصحاب کهف در ایذه بخوابند و سال‌ها بعد بیدار شوند، هیچ تغییری رخ نمی‌دهد

بخوابید هر وقت تغییری پیش آمد، بیدارتان می کنم!

-دیدگاه حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. -دیدگاه هایی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود. -اگر دیدگاهی به اشتباه تایید و منتشر شده کافیست دیدگاه مورد نظر را پرچم دار کنید

یک دیدگاه