از زمان روی کار آمدن دولت یازدهم تاکنون محیط زیست یکی از حوزه های مغفول مانده در کشور بوده است به طوری هر روز اخبار نگران کننده تری از این حوزه شنیده می شود.
به گزارش عصر ایذه، احمدرضا لاهیجان زاده مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفته است در صورت نبود بارندگی، بادهای جنوب شرق منجر به توفان های شدید در جنوب شرق استان به ویژه اهواز می شود.
وی در ادامه گفته که کانون هایی که در شرق اهواز و جنوب شرق استان قرار دارد از بخش غیزانیه همچنین جاده اهواز- رامهرمز، اهواز- ماهشهر، ماهشهر- هندیجان و رامشیر را در برمی گیرد.
از زمان رو کار آمدن دولت یازدهم تاکنون محیط زیست یکی از حوزه های مغفول مانده در کشور بوده است به طوری هر روز اخبار نگران کننده تری از این حوزه شنیده می شود.

آنچه موجب دلخوری مردم خوزستان شده این است که نشانه‌هایی واضح از بی توجهی سازمان حفاظت محیط زیست و خواب سنگین برخورد با بحران به وجود آمده در خوزستان به چشم می خورد.

 ابتکار رییس محیط زیست کشور در واکنش به انتقادات مطرح شده از سوی خوزستانی ها به دلیل گرد و غبار ٬ به جای پاسخگویی و پیگیری این بحران در کانال شخصی اش نوشت:
” سیاسی کردن موضوع یا حمله به یک سازمان، کاری را از پیش نمی برد. مطالبه گری و پرسش خوب است، به صورتی که همه مسئولین و دستگاههای مربوطه را به سمت و سوی همکاری فرابخشی سوق دهد”
امروز بعد از گذشت سه سال از وعده ها و مصوبات دولت، پوچ بودن دست پر ابتکار و دولت در زمینه مبارزه با ریزگردها برای خوزستانی ها ثابت شده است.
به گزارش عصر ایذه، داستان غمناک و دنباله‌ دار گرد و غبار در خوزستان را پایانی نیست؛ سریالی که تنها خیلی از مسئولان امر در طول سال‌ها فقط در ایام گرفتاری مردم با این معضل به یاد آن می افتند.
رهیاب
انتهای پیام/*
  1. در اهواز

    بیا ببین اهواز چه خبره صد هزار نفر تو نادری تظاهرات کردن یه خبر بزنید یه فیلم بزنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی