آموزش وردپرس
خانه / اخبار ایذه / از سرگیری جست و جوها برای یافتن پیکر مرحوم مرداسی در دریای خزر
525897_259

از سرگیری جست و جوها برای یافتن پیکر مرحوم مرداسی در دریای خزر

37 روز از حادثه سقوط بالگرد شرکت نفت خزر در دریای مازندران می‌گذرد اما خانواده مرحوم مرداسی یکی از پنج سرنشین این بالگرد از خوزستان به شهر بهشهر آمدند و از فرماندار این شهرستان خواستار جست‌وجوی مجدد برای کشف جسد شدند.

به گزارش عصر ایذه، یک فروند بالگرد که در اجاره شرکت نفت‌خزر برای حمل‌و‌نقل بار و مسافر به سکوی نفتی امیرکبیر بود، در بامداد هفتم آذرماه امسال در دریای خزر سقوط کرد.

 این بالگرد حامل پنج سرنشین به نام‌های رضا سنقری، حسین میرزایی، علی مرداسی و غلام‌رضا جعفرزاده بود که امروز با گذشت 37 روز، هنوز جسد یکی از این افراد پیدا نشد.

علی مرداسی فرزند جان‌محمد متولد 1347، متأهل و اهل شهرستان ایذه خوزستان تنها سرنشین این بالگرد است که خانواده وی هنوز در حسرت دیدار حتی نشان کوچکی از پدر و مرد خانه هستند.

امروز اما این خانواده از صدها کیلومتر آن‌طرفت‌تر از خوزستان به مازندران و شهر بهشهر آمدند، آنها وارد بندر امیرآباد شدند و دیداری را نیز با سید خالق سجادی فرماندار بهشهر داشتند.

این خانواده داغدار از فرماندار بهشهر خواستند تا جست‌وجوی مجددی برای کشف جسد صورت گیرد و به اداره شیلات، ماهی‌گیران و شرکت‌های ساحلی نیز اطلاع‌رسانی شود تا شاید نتیجه‌ای حاصل آید.

همچنین ببینید

photo_2017-01-18_10-01-04

کشف و ضبط هفت قطعه کبک وحشی در ایذه

رئیس اداره محیط زیست ایذه از کشف و ضبط هفت قطعه کبک وحشی در یک خانه روستایی خبرداد.

-دیدگاه حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. -دیدگاه هایی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود. -اگر دیدگاهی به اشتباه تایید و منتشر شده کافیست دیدگاه مورد نظر را پرچم دار کنید

یک دیدگاه