۳۷ روز از حادثه سقوط بالگرد شرکت نفت خزر در دریای مازندران می‌گذرد اما خانواده مرحوم مرداسی یکی از پنج سرنشین این بالگرد از خوزستان به شهر بهشهر آمدند و از فرماندار این شهرستان خواستار جست‌وجوی مجدد برای کشف جسد شدند.

به گزارش عصر ایذه، یک فروند بالگرد که در اجاره شرکت نفت‌خزر برای حمل‌و‌نقل بار و مسافر به سکوی نفتی امیرکبیر بود، در بامداد هفتم آذرماه امسال در دریای خزر سقوط کرد.

 این بالگرد حامل پنج سرنشین به نام‌های رضا سنقری، حسین میرزایی، علی مرداسی و غلام‌رضا جعفرزاده بود که امروز با گذشت ۳۷ روز، هنوز جسد یکی از این افراد پیدا نشد.

علی مرداسی فرزند جان‌محمد متولد ۱۳۴۷، متأهل و اهل شهرستان ایذه خوزستان تنها سرنشین این بالگرد است که خانواده وی هنوز در حسرت دیدار حتی نشان کوچکی از پدر و مرد خانه هستند.

امروز اما این خانواده از صدها کیلومتر آن‌طرفت‌تر از خوزستان به مازندران و شهر بهشهر آمدند، آنها وارد بندر امیرآباد شدند و دیداری را نیز با سید خالق سجادی فرماندار بهشهر داشتند.

این خانواده داغدار از فرماندار بهشهر خواستند تا جست‌وجوی مجددی برای کشف جسد صورت گیرد و به اداره شیلات، ماهی‌گیران و شرکت‌های ساحلی نیز اطلاع‌رسانی شود تا شاید نتیجه‌ای حاصل آید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی