آموزش وردپرس
خانه / اخبار ایذه / «اولیس» پس از پنج سال کلید خورد

«اولیس» پس از پنج سال کلید خورد

مستند «اولیس» عنوان جدیدترین اثر ابراهیم سعیدی‌نژاد است که پنج سال پس از آخرین ساخته او، مستند شاعرانه «تمرین مدارا» جلوی دوربین رفته است.

به گزارش عصر ایذه، «اولیس» مستندی بلند پیرامون آدم‌هایی است که همگی به یک فاجعه مرتبط‌اند؛ فاجعه‌ای که در گذشته‌ای دور رخ داده و هنوز پیامدهای آن ادامه دارد.

سعیدی‌نژاد کارگردان جوان ایذه ای که کارهایش همگی دارای نشانگانی از جهان شخصی و زندگی شخصی خود او هستند گفت که «اولیس» شخصی‌ترین فیلم او است که روایتی متفاوت با تمام آثار پیشین او دارد.

از نکات قابل توجه این مستند روایتی تکان دهنده از زندگی جعفر سعیدی‌نژاد فیلمساز و عکاس موفق خوزستانی و پدر سازنده اثر است که برای اولین بار در برابر دوربین قرار گرفته تا بخشی ناشنیده از زندگی‌اش را روایت کند.

در این اثر نیز چون آثار پیشین سعیدی‌نژاد، طراح، نویسنده، تصویر، تدوین و کارگردانی همگی بر عهده سعیدی‌نژاد بوده و خود به تنهایی این اثر شخصی را پبش می‌برد.

طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده تا اواخر سال آینده «اولیس» آماده نمایش خواهد شد.

 

انتهای پیام

همچنین ببینید

اگر اصحاب کهف در ایذه بخوابند و سال‌ها بعد بیدار شوند، هیچ تغییری رخ نمی‌دهد

بخوابید هر وقت تغییری پیش آمد، بیدارتان می کنم!

-دیدگاه حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. -دیدگاه هایی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود. -اگر دیدگاهی به اشتباه تایید و منتشر شده کافیست دیدگاه مورد نظر را پرچم دار کنید

یک دیدگاه