آموزش وردپرس
خانه / اخبار ایذه / با عوامل تیراندازی در تالار جام‌جم ایذه به شدت برخورد شد

با عوامل تیراندازی در تالار جام‌جم ایذه به شدت برخورد شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه در گفت و گو باخبرنگار عصر ایذه اظهار کرد: تعدادی از عوامل تیراندازی در تالار جام جم ایذه که منجر به مصدومیت ۱۰نفر از جمله دو طفل شده بود، بدلیل معاونت در تیراندازی و اخلال در نظم عمومی با ورود به موقع نیروی انتظامی بازداشت شدند.

مراد شمولی با اشاره به اینکه تعهدات لازم از صاحبان عروسی نیز برای عدم استفاده از اسلحه اخذ شده بود، اضافه کرد: علاوه بر اقدام کنندگان، مسئول تالار ، پدر عروس و پدر داماد بازداشت شدند.

وی با تاکید براینکه قبلا به مسئولان تالارهای شهرستان تذکرات لازم درخصوص ممنوعیت و‌جلوگیری از ورود هرگونه سلاح داده شده بود، افزود: مسئولان تالارهای ایذه توجه داشته باشند که درصورت وقوع هرگونه حادثه، آنها نیز بعنوان معاون در جرم شناخته می‌شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه با تاکید براینکه حفظ جان مردم از هر چیزی برای مسئولان قضایی مهم تر است، گفت: مجموعه قضایی و انتظامی شهرستان با هرگونه تیراندازی در مراسمات و شادی و عزا به شدت برخورد خواهد کرد.

شمولی در پایان بابیان اینکه خوشبختانه مصدومان حادثه شب گذشته به جز دو طفل مداوا و مرخص شدند از مردم و شهروندان ایذه ای خواست که هر گونه استفاده از سلاح در تجمعات بویژه مراسمات عزا و‌ عروسی را گزارش دهند.

انتهای پیام/*

همچنین ببینید

شبکه‌های دیجیتال در بخش سوسن راه اندازی شد

شریفی گفت: از امروز مردم بیش از 20روستای بخش سوسن قادر به دریافت شبکه های دیجیتال خواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *