کد خبر : 53734
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۳:۲۹
971 views بازدید

جزئیات اعلام نتایج اولیه کنکور ۹۷ + اسامی رتبه‌های برتر

جزئیات اعلام نتایج اولیه کنکور ۹۷ + اسامی رتبه‌های برتر
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نتایج نهایی آزمون سراسری ۹۷ فردا چهارشنبه ۱۰ مرداد اعلام می‌شود و داوطلبان از ۱۵ تا ۲۰ مرداد می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www. Sanjesh. Org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. ؛

دکتر ابراهیم خدایی در نشست خبری امروز که با حضور اصحاب رسانه در ساختمان مرکزی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد،ضمن اعلام این خبر افزود: نتایج نهایی کنکور ۹۷ دهه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور همچنین از مجاز شدن تمامی داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری ۹۷ خبر داد و گفت: حتی داوطلبانی که نتوانستند در این آزمون شرکت کنند، می‌توانند در دوره‌های بدون آزمون ثبت‌نام نمایند..

کنکور سراسری امسال در گروه‌های آزمایشی علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی و زبان‌های خارجی به ترتیب در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه، در ۳۷۵ شهرستان و ۴۷۹ حوزه امتحانی و ۲۲ کشور خارجی و ۲۵ حوزه امتحانی خارج از کشور با حضور یک میلیون و ۱۱ هزار و ۸۲۵ نفر برگزار شد که از این تعداد ۵۹۹ هزار و ۳۱۳ نفر زن و ۴۱۲ هزار و ۵۱۲ نفر مرد بودند.

‌سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نفرات برتر هر گروه آزمایشی را اعلام کرد که بر این اساس ۱۰ نفر برتر گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم انسانی و علوم تجربی و ۳ نفر برتر گروه‌های هنر و زبان‌های خارجی معرفی شدند.

 

گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

  1. علیرضا شاطری از بابلسر
  2. سیدمحمدصادق کشاورزی از تهران
  3. بهار رادمهر از قم
  4. محمدرضا اسکندری از تهران
  5. روزبه امین تفرشی از تهران
  6. سجاد فغفور مغربی از تهران
  7. علی سالار حسینی از بندرعباس
  8. امیرحسین استقامت از یزد
  9. احمد سلیمی از بندرعباس
  10. عرفان مظفری وانایی از شهرکرد

گروه آزمایشی علوم تجربی

  1. امیررضا براتی از قوچان
  2. علی عبدالله‌زاده از تربت‌حیدریه
  3. احسان آبادی فرد تبریز
  4. امیررضا صدریکتا از کرج
  5. ساراکمالی زنوزی از تبریز
  6. علی افخمی نیا از ارومیه
  7. امیرحسین زارع از بیرجند
  8. سیدشایان شجاعی از مشهد
  9. آرمان زینالی از طالش
  10. پریا وریزاد ایلخچی از تبریز

‌گروه آزمایشی علوم انسانی

  1. فاطمه ملکی از تهران
  2. زاهدی کیا از اصفهان
  3. علی مرتضی قلی از تهران
  4. فرنوش فخار از کاشان
  5. محمدامین زارع از تهران
  6. محسن سلیمانیاز تهران
  7. غزال رضایی از تهران 
  8. نیما جواهری کامیاران
  9. هلیه فراست از تهران
  10. علیرضا فتحی از ساری 

‌گروه آزمایشی زبان‌های خارجی

  1. علی عبدالله زاده تربت‌حیدریه
  2. پریسا علاوی طوسی سمنان
  3. محمد کاظمی کرج

گروه آزمایشی هنر

  1. فروغ رنجبر اصفهان
  2. آذین دهقان تهران
  3. نگار علی محمدی تهران

انتهای پیام/*

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مدرسه فوتبال تخصصی و حرفه ای رضا مرادی