تاریخ : پنج شنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۰ 4 رمضان 1442 Thursday, 15 April , 2021
1

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + گزارش تصویری

  • کد خبر : 18491
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۴۹

عصر ایذه: برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت ۲:۵۲ بامداد […]

عصر ایذه: برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت ۲:۵۲ بامداد سه شنبه به پایان رسید.
برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.
** سئوال پیامکی برنامه نود به بهترین گل لیگ چهاردهم اختصاص یافته بود. در این مسابقه گلهایی از  ۱٫ بادامکی   ۲٫ حاتمی   ۳٫ رضایی   ۴٫ رفیعی   ۵٫ کریمی    ۶٫ میداوودی  به نمایش گذاشته بود.
در برنامه نود دیشب چه گذشت؟
** گزارشی مفصل از دیدار تیم های الهلال و پرسپولیس، به همراه حاشیه های این دیدار پخش شد.

** دکتر محمد رضا مسجدی فوق تخصص ریه روی خط تلفنی برنامه نود آمد و در مورد مضرات قلیان و در مجموع دخانیات صحبت کرد و آماری در این باره ارائه داد.

** گزارشی در خصوص جوانگرایی در لیگ برتر پخش شد. در این گزارش گفته شد راه آهن در طول لیگ چهاردهم بیشترین بازی را به جوانان داده است.  همچنین سایپا با یازده بازیکن جوان ،از نظر تعداد در رده نخست بود. گسترش فولاد نیز با استفاده از ۴ بازیکن جوان در آخرین رده این بخش بود.

** مهدی تاج رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال روی خط تلفنی برنامه آمد و بعد از انجام قرعه کشی این هفته برنامه نود اظهار داشت: لیگ برتر ۱۶ تیمی باقی خواهد ماند.

** گزارشی مفصل از دیدار تیم های الاهلی و نفت ایران به همراه حاشیه های این دیدار پخش شد.

** گزارشی از مسیر راهیابی نفت تهران به لیگ قهرمانان آسیا و شادی های بازیکنان و هواداران این تیم پخش شد.

** همچنین گزیده ای از برنامه نود ۴ سال گذشته ( دهمین دوره لیگ برتر ) مبنی بر انتقال نفت به شهری دیگر پخش شد.

** مهدی تاج بار دیگر روی خط تلفنی آمد و در مورد جوانگرایی در لیگ اظهار داشت: طبق کارشناسی ها تصمیم گرفتیم جوانگرایی را در لیگ به مرحله اجرا درآوریم و این مسئله به مرحله اجرا درآمد.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟

** گزارشی از بررسی کارایی و هزینه کرد باشگاهها پخش شد. در این گزارش سپاهان پر هزینه ترین باشگاه بوده است. هرامتیاز در لیگ ایران ۳۹۳ میلیون هزینه در بر داشته است.

** گزارشی از آمار تماشاگران و تعداد گل های هر دیدار و همچنین گزارشی آماری از لیگ چهاردهم و همچنین آمار مربیان  پخش شد.

** در ادامه تیم های لیگ برتری و وضعیت آنها مورد بررسی قرار گرفت.

** آنالیزی از خریدهای برتر نیم فصل پخش شد، در این گزارش از اتوئو،  آندرانیک تیموریان( از استقلال به تراکتورسازی ) ، پژمان نوری ( از استقلال به ملوان ) ، کاوه رضایی ( از سایپا به ذوب آهن )، فرزاد حاتمی ( از لیگ یک به ملوان ) ، آلویس نانگ ( از لالیگا به فولاد خوزستان ).

** گزارشی از حضور تیم فوتبال آکادمی کیا در تورنمنت کوردیال کاپ اتریش نمایش داده شد. که در نوع خود جالب توجه بود و اشک ها و لبخندهای بازیکنان به زیبایی به تصویر کشیده شده بود.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟

** گزارش تقویم نود پخش شد که در آن به اتفاقات هفته دوم خرداد ماه اشاره شده بود. از اتفاقات این هفته ۷ خرداد ۸۱ ، پایان دوره اول لیگ برتر و ۷ خرداد ۸۶ ، قهرمانی سایپا در لیگ برتر بود.

** صحنه هایی از گل های منتخب به ثمر رسیده در لیگ چهاردهم به نصویر کشیده شد.

** آنالیزی مفصل از تیم های لیگ برتری و نقاط ضعف و قوت آنها پخش شد.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟

** گزارش نود تا نود پخش شد که طی آن به اتفاقات هفته اخیر فوتبال کشورمان پرداخته شده بود.

** تصاویری از انتخابات فیفا ، رسوایی ها  و دستگیری برخی اعضای فیفا و همچنین انتخاب  مجدد سپ بلاتر به مدت ۴ سال دیگر پخش شد.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + تصاویر

** گزارشی از اتفاقات گذشته مس کرمان و پول های رد و بدل شده ارائه شد که طی آن صحبت های درودگر و علیپور پخش شد.

** سیف الدینی مدیرعامل باشگاه مس کرمان روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: با توجه به اینکه مس کرمان در نیم فصل نتایج خوبی نگرفت تغییراتی در بخش های مدیریتی ایجاد شد و ما پس از آن مقابل حریفان پیروزیهایی بدست آوردیم. در ۹ بازی بازیکنان ما و داوران را مورد اتهام قرار دادند.

وی ادامه داد: نامه هایی از بر روی سربرگ سازمان لیگ و امضای یکی از مسئولان(بهروان) و شماره سازمان لیگ به ما ارسال شده که مبالغی نیز از ما خواسته شده بود و واریز شد. غیر از ما به چندین باشگاه دیگر این نامه از سال ۹۱ ارسال شده که مبالغ آن نیز پرداخت شده است.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + تصاویر

** صادق درودگر مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران نیز روی خط برنامه آمد و اظهار داشت: این نامه در سال ۹۳ برای هیچ باشگاهی نرفته است و فقط در سال ۹۱ این نامه ارسال شده است.

وی در ادامه گفت: نامه هایی که مدیرعامل مس کرمان به آن اشاره کرد: نه شماره و تاریخ دارد و نه امضا! مگر نامه بدون امضا هم می شود؟!

**دیدار برگشت مس کرمان و استقلال خوزستان که در نهایت با برتری خوزستانی ها همراه بود به همراه حواشی قبل و بعد از این مسابقه پخش شد.

** غلامرضا بهروان رییس سازمان مسابقات روی خط تلفنی برنامه آمد و اظهار داشت: ۴ سال پیش آقای م.ن به توصیه برخی وکلا پیش من امد و ما به باشگاه های لیگ برتری نامه ای زدیم و در آن گفتیم برای چاپ کتاب و این کار فرهنگی اگر تمایل داریدهمکاری کنید. ما در سال ۹۳ هیچ نامه ای ندادیم و سربرگ های سال ۹۳ با سربرگ ارسال شده به مس کرمان متفاوت است و ضمن اینکه نامه ها هیچ امضایی ندارد.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال نفت تهران و یحیی گل محمدی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان میهمانان برنامه نود بودند.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + تصاویر

گل محمدی اظهار داشت: تیم را در ابتدای فصل در شرایط بدی تحویل گرفتیم و مشکلات زیادی داشتیم. از هفته دهم که استقلال را بردیم شرایطمان بهتر شد و پس از آن بردهای خوبی بدست آوردیم و کمتر کسی فکر می کردجزو ۴ تیم برتر لیگ برتر باشیم و حتی خودم نیز چنین فکری نمی کردم و این به اراده آهنین بازیکنان بستگی داشت.

روز گذشته نیز در فینال جام حذفی عملکرد خوبی داشتیم و خوشحالم که توانستیم جواز حضور در لیگ آسیا را بدست آوردیم.

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + تصاویر

گزارشی از علیرضا منصوریان پخش شد که وی طی آن از نحوه تمرینات تیم نفت تهران و تجربیات خود برای نحوه تمرین در سالهای خود سخن می گفت.

گزارشی از نحوه تمرین تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بخش شد.

گزارشی از دیدار تیم های ذوب آهن و ملوان و شکسته شدن رکورد پاس های صحیح در لیگ برتر توسط ذوب آهن پخش شد که طی آن ذوبی ها با ۶۷۴پاس صحیح رکورد شکنی کردند.

تصاویری از صحنه های گلزنی علیرضا منصوریان در تیم استقلال پخش شد که به سال ۷۴ بر می گشت.

منصوریان در بخشی از صحبت های خود در مورد استقلال و پرسپولیس گفت: اگر قرار است تغییری در این دو باشگاه شود باید در تمام بخش ها پوست اندازی شود و هر فردی که سرمربی می شود مورد حمایت قرار گیرد.

وی در مورد آینده کاری اش گفت: اصلا نمی توانم در این باره حرفی بزنم چرا که یک طرف نفتی است که برایش زحمت کشیدیم و از طرف دیگر استقلال است و طی این مدت نفرات زیادی با من تماس داشته اند ولی در حال حاضر نمی توانم هیچ حرفی در مورد آینده کاری ام بزنم.

گزارشی مفصل از دیدار نهایی جام حذفی بین تیم های نفت تهران و ذوب آهن به همراه حواشی و صحبت های مربیان و بازیکنان تیم ها پخش شد.

آنالیز این دیدار و نقاط ضعف و قوت دو تیم پخش شد.

علیپور دبیر رسیدگی به تخلفات فوتبال روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد تخلفات مربوط به نامه ارسالی به باشگاه ها در سال ۹۳ گفت: در سال ۹۱ نامه هایی به باشگاه ها ارسال شد که هیچ ارتباطی به سازمان لیگ نداشت و این نامه به سفارش یکی از نمایندگان مجلس برای نشر کتاب لیگ یک سال ۹۱ تنظیم شده بود و سازمان لیگ در این میان نقشی نداشت.

آمار مسابقه پیامکی در پایان برنامه:

در برنامه نود دیشب چه گذشت؟ + تصاویر

برنامه نود این هفته ساعت ۲:۵۲ بامداد سه شنبه به پایان رسید.

باشگاه خبرنگاران
لینک کوتاه : http://www.asreizeh.com/?p=18491

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.