تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ 24 شعبان 1445 Monday, 4 March , 2024
12
تدریس خیری یک سرباز معلم نتیجه داد

رکورد ۱۰۰‌درصد قبولی کنکور۹۵ برای یک کلاس عشایری در بخش سوسن ایذه

 • کد خبر : 49101
 • 22 شهریور 1395 - 18:07
رکورد ۱۰۰‌درصد قبولی کنکور۹۵ برای یک کلاس عشایری در بخش سوسن ایذه

کنکور فنی حرفه‌ای امسال یک رکورد عجیب و خارق العاده برای شهرستان ایذه و استان خوزستان رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر ایذه، تمامی نوزده دانش آموز سال سوم رشته مکانیک هنرستان شبانه‌روزی کارون بخش سوسن ایذه در کنکور فنی حرفه‌ای امسال موفق به قبولی در دانشگاه دولتی شدند.

مسلماً آمار صددرصد قبولی کنکور دانش آموزان یک کلاس آن‌هم در یک شهرستان محروم، در یک بخش دورافتاده و عشایر نشین، رکورد بی‌نظیری نه تنها در خوزستان، بلکه در کشور است.

این موفقیت باعث شد تا با معلم این دانش آموزان و رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر ایذه گفتگویی داشته باشیم.

بدون شک زحمات دانیال سرقلی نوترکی که از ابتدای سال تحصیلی ۹۵۹۴ به‌عنوان سرباز معلم در این هنرستان مشغول به فعالیت شد، در کسب این موفقیت تأثیر به سزایی داشت.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار عصر ایذه بابیان اینکه از ابتدای سال تحصیلی ۹۵_۹۴ در مدارس روستایی بخش سوسن به‌عنوان سرباز معلم مشغول به خدمت شدم اظهار داشت: چند روز اول خدمت خود را در یکی از روستاهای دورافتاده سوسن تدریس کردم و پس‌ازآن به هنرستان کارون این بخش منتقل شدم.

 

 photo_2016-09-09_15-23-38

دانیال سرقلی با اشاره به مشکلات فراوان روحی و کمبود انگیزه این دانش آموزان، عنوان کرد: پس از مدتی تدریس در این هنرستان و دیدن مشکلات روحی و شخصی برخی دانش آموزان، تصمیم گرفتن علاوه بر تدریس، بر روی مسائل تربیتی و روانشناسی آنها آموزان کارکنم.

این معلم جوان در ادامه به تدریس خیری خود علاوه بر ۲۰ ساعت تدریس قانونی در هفته اشاره کرد و گفت: در طول هفته ۲۰ ساعت به‌عنوان خیری با این دانش آموزان هم بر روی مسائل درسی و هم اخلاقی و انگیزشی کار می‌کردم.

وی ادامه داد: برخی از این دانش آموزان کاملاً بی‌انگیزه بودند و حتی نمی‌خواستند در کنکور شرکت کنند که با مشاوره و کار مستمر توانستند این موفقیت را کسب کنند.

سرقلی در پایان ضمن تشکر از زحمات مجید باقری رئیس آموزش‌وپرورش عشایر ایذه، محمد نیازپور و یوسف سعیدی مدیر و معاون هنرستان کارون، عنوان کرد: بدون شک اگر زحمات و حمایت‌های این عزیزان نبود این موفقیت به‌دست نمی‌آمد.

رئیس اداره آموزش و پرورش عشایر ایذه نیز در گفت‌وگویی مجزا با خبرنگار ما اظهار داشت: از مجموع ۲۰۵ معلم عشایر که در نقاط مختلف شهرستان ایذه مشغول به فعالیت هستند، تعداد ۱۲ نفر سرباز معلم هستند.

مجید باقری در ادامه ضمن تحسین فعالیت دانیال سرقلی نوترکی، تصریح کرد: این معلم خیر در هفته نزدیک به ۲۰ ساعت تدریس رایگان و خیرخواهانه برای این دانش آموزان انجام می‌داد، که همین امر باعث این موفقیت ارزشمند شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این موفقیت در خوزستان بی‌نظیر و کم‌سابقه بود، عنوان کرد: در این راستا نیز اداره‌ی ما در حد توان، لوازم تجهیزات موردنیاز را برای این دانش آموزان هنرستان فراهم کرد.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش عشایر ایذه در پایان ضمن قدردانی از قنبری، مدیر آموزش‌وپرورش عشایر خوزستان، گفت: برای همکاران فرهنگی که قصد تدریس خیری داشته باشند، تمام توان خود را به‌کار خواهیم گرفت.

 

اسامی دانش آموزان و دانشگاه قبول شده این هنرستان به شرح زیر می باشد:
پویا هنرجو: چمران
علیرضاترابی: چمران
مسلم بهمنی: دولتی بروجن
یونس سرملی: دولتی بروجن
عباس سرملی: دولتی بروجن
ذوالفقارجابری: دولتی ملایر
ایمان عالی محمودی: چمران
حافظ کریمی: دولتی بروجن
کوروش سعیدی: دولتی بروجن
احمد بندانی: دولتی کرمان
فرشاد کی شمس: چمران
رامین انصاری: دولتی بروجن
عباس کی شمس: دولتی بروجن
فرشاد سعیدی: دولتی کرمان
بهروز مولایی: دولتی زرند
حسین میرزایی: دولتی کرمان
علی سرملی: دولتی بروجن
پوریا بندانی: دولتی بروجن
ایمان سعیدی اکبر: دولتی بروجن

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : http://www.asreizeh.com/?p=49101

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 15در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۵
 1. ایشان جواب سلام ما را به زور می داد زحمات اصلی را افراد دیگری کشیدند 

 2. اسم بچه ها را هم اشتباه نوشته تدریس خیری …. خنده داره اگه ایشان توانست منابع کنکور فنی را بگه من اسمم عوض می کنم بابا زحمت ها را کس های دیگر کشیدند 

 3. این آقا هیچ نقشی نداشت 

 4. عکس که داده مال کلاس دوم مکانیک هست در حالیکه کنکور را سوم مکانیک داده اند …

 5. سلامچیزی که باعث موفقیت بچه ها شد ایجاد آگاهی از کنکور و دادن مشاوره درست بود وقتی دانش آموز متوجه شد با حل کردن پنج سوال تخصصی و سه سوال عمومی دانشگاه روزانه قبول می شود پس خودش را باور کرد که می تواند به این هشت سوال جواب بدهد و همین عامل باعث شد روی امتحان جواب سوالی را شانسی نزند و حتی با درست زدن بیشتر سوال ها به رتبه برتر هم فکر کند کما اینکه پویا هنرجو و علیرضا ترابی توانستند رتبه های عالی را کسب کنند در ضمن این دانش آموزان با دانش آموزان سال های قبل از لحاظ میزان اطلاعات هیچ گونه تفاوتی ندارند و عاملی که باعث موفقیت بچه ها شد دادن مشاوره درست بوده و البته به وجود آوردن فضای کنکور در بین دانش آموزان هنرستانی چرا که این دانش آموزان قبولی در کنکور را باور نداشتند و همواره از جو کنکور دور بودند البته در بین تمامی هنرستان های ایران این نقیصه دیده می شود پس قرار دادن دانش آموز در جو کنکور ایجاد خودباوری و دادن مشاوره درست به دانش آموزان مثلث موفقیت بچه ها بود در پایان از زحمات تمامی دبیران و معلم های سالهای گذشته از مدیر و معاونین و از همه پرسنل مدرسه تقدیر و تشکر می کنم چرا که این موفقیت یک موفقیت سازمانی بود و در موفقیت سازمانی کل مجموعه نقش دارند از آشپز گرفته تا مدیر مدرسه …

 6. ایشان هیچ گونه توجهی به ما نمی کردند و زحمت اصلی را معلم عزیزمان احمد مردانی انجام داد که متاسفانه هیچ گونه نامی از ایشان نبرده اید.

 7. متاسفانه این پیام دروغ و کذب می باشد ای کاش اونایی ک واقعا در این موفقیت دست داشتند ازشون تشکر میشد.اولین اینکه آمار کاملا اشتباه است ۲۴ نفر قبولی داشتن این مدرسه .دوم اینکه اینا از دو کلاس ک جمعا ۳۵ نفر بودن.و سوم اینکه اسامی اشتباه میباشد.ای کاش از کادر آموزشی و تمامی همکاران تقدیر میشد و افراد سودجو.شاهد و گواه این مدعا ابلاغ این سه سال دبیران این مجموعه است.باشد ک حق ب حقدار برسد

 8. اسامی قبول شدگان نهایی :پویا هنرجو:شهدای اهوازرشته مکانیک خودرو-مکانیک خودروعلیرضاترابی:شهدای اهوازرشته مکانیک خودرو-مکانیک خودروحسین بهمنی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودرویونس سرملی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروعباس سعیدی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروذوالفقارجابری:دولتی ملایرمکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروایمان عالی محمدی:،دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروحافظ رحیمی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروکوروش سعیدی:دولتی بروجن مکانیک خودرو -خدمات پس ازفروش خودرواحمد بندانی:دولتی کرمان مکانیک خودرو-مکانیک خودروفرشاد کی شمس:شهدای اهوازمکانیک خودرو-مکانیک خودرورامین انصاری:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروعباس کی شمس:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروفرشاد سعیدی:دولتی کرمان مکانیک خودرو-مکانیک خودروبهروز مولایی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروحسین میرزایی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروعلی سرملی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروپوریا بندانی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروایمان سعیدی اکبر:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودروحسن سعیدی:دولتی بروجن.مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودرو پیمان مولایی: دولتی ملایرمکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودرو.   یاسین عالی محمدی: دولتی بروجن. مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودرحامدسرملی :دولتی بم.  مکانیک خودرو -مکانیک خودرو  نعمت سعیدی:دولتی بروجن مکانیک خودرو-خدمات پس ازفروش خودرو

 9. بنده وظیفه خودم میدونم ک از کادر آموزشی کاردانش کارون تقدیر و تشکر کنم الاخصوص آقای یونس حیدری و آقای تامرادی و آقای براتپور وبقیه همکارن ارجمند ای کاش از این دوستان هم تقدیر میشد ن شخص و مطمین باشید موفقیت با یک نفر بدست نمیاد.

 10. سلام امیدوارم ک این پیام اصلاح بشه چون انتشار پیام دروغ دور از شان انسانیت.و حیقیت برملا بشه.

 11. عججججججججججب

 12. خبر کاملا درسته فقط اقای سرقلی هوای مارو داشت نه کسی دیگه

 13. جناب اقای سرقلی واقعا زحمات زیادی کشیدن ..از لحاظ روحی بما انگیزه دادن.
  نمیدونم چرا بقیه دارن بر علیه ایشون کامنت میذارن.

 14. اقای سرقلی معلم خیلی خوب و با انگیزه ای بودن ..واقعا جا داره از زحمتاشون تشکر کنیم بجای متهم کردن

 15. برای هر موفقیتی تلاش خود فرد مهم است ولی من به انگیزه و مشاوره و پشتیبانی هم اعتقاد دارم قطعا همه این موارد در موفقیت برادران عزیز موثر بوده و قطعا این بچه ها بدون مشاوره و انگیزه و ایجاد اون جو که دبیران عزیز ایجاد کردند نمیتونستد با کنکور آشنا بشن و برای این موفقیت تلاش کنند و نتیجه برسند .

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.