تاریخ : دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ 16 محرم 1446 Monday, 22 July , 2024
12

شرمنده‌ی مردم هستم و هرگز در انتخابات شورا شرکت نخواهم کرد

 • کد خبر : 50649
 • 06 بهمن 1395 - 17:04
شرمنده‌ی مردم هستم و هرگز در انتخابات شورا شرکت نخواهم کرد

باتوجه به نزدیکی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا و در ادامه نشست های خبری دفتر عصر ایذه، این بار عضو شورای اسلامی شهر ایذه میهمان دفتر عصر ایذه بود.

باتوجه به نزدیکی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا و در ادامه نشست های خبری دفتر عصر ایذه، این بار عضو شورای اسلامی شهر ایذه میهمان دفتر عصر ایذه بود.

 

به گزارش عصر ایذه، در این نشست که چند ساعتی به طول انجامید بحث های مختلفی مطرح شد که اغلب آن به شورای شهر مربوط بود، آنچه در ادامه می خوانید، گزارشی اجمالی این این نشست است.

 

آیا هدف شما از پذیرفتن دعوت به مصاحبه تبلیغ جهت حضور در انتخابات دوره ی پنجم است؟!

خیر، بنده چند ماه پیش در جمع اصحاب رسانه شهر ایذه در سالن جلسات شهرداری- بزرگ داشت روزخبرنگار- عدم حضورخودم را به روشنی و صراحت اعلام کردم.

 

چرا در دوره ی پنجم شرکت نمی کنید؟

چون حقیقتاً شرمنده ی مردم هستم و نتوانستم یانشد یا…که خدمتی شایسته و در حد مقام و منزلت مردم شهرم انجام بدهم، بنابراین هرگز در انتخابات شورا شرکت نخواهم کرد!

 

حضور و خروج خودتان را در انجمن شورا چگونه ارزیابی می کنید؟

به اندازه ی هزاران برابر همان علاقه ای  که برای عضویت در شورا داشتم در جهت خروج از شورا لحظه شماری می کنم! معتقدم که سیاست مبتنی بردروغ، ظاهرسازی، فریب کاری و… از ناحیه هر که باشد همواره با استبداد خویشاوند است بلکه از آن هم دقیق تر، چنین سیاستی ازفرزندان نامشروع سیاست است! و از اینگونه سیاست ها متنفر بوده و هستم و باور دارم که جامعه اسلامی با هم چون سودایی به سعادت ومدنیّت نخواهد رسید!

 

هومان مرادی

 

 

نظرتان درباره ی کل مجموعه ی شورا در دوره ی چهارم چیست؟

قانوناً و شرعاً خودم را مکلف می دانم که درباره ی نقد خویش بعنوان عضو شورا حرف بزنم نه درمورد دیگران!پس در این مصاحبه فقط در حیطه نقد خویشتن! سخن خواهم گفت و لا غیر، البته نقد کلیت شورا درحیطه و حوزه رسانه و مردم قرار می گیرد.

 

آیا واقعا در طول این تقریبا ۴۸ ماه هیچ کاری در جهت خدمتگزاری به مردم انجام نداده اید؟!

شرمندگی بنده به خاطرعدم انجام هیچ کاری نیست بلکه بدان منظور است که کار شایسته و در خور توجّهی از طرف بنده به عنوان عضو ی ازیک مجموعه عملی نشد! و گرنه کارهای معمولی و رایج (با وجود تفاوت ها و تمایزات دوره ها در نظارت، کیفیت امور و کمیت کارها) در این دوره هم صورت گرفت اما…

 

نظرتان درباره ی نقش اعضای شورا ها (درهمه ادوار) در انتخاب شهردارچیست؟

به نظر می رسد که مشکل اصلی و اساسی در انتخاب شهرداران، نبود یا کمبود تجربه کافی و وافی در امورشورایی و شهرداری بوده است و فی الواقع شهرداران مشکل و معضل اساسی نبو ده اند بلکه اشکال عمده دیدگاه فی المثل بنده به عنوان عضو شورابوده است چرا که شهرداران محصول مستقیم شورا هستند.

 

آیا در طول دوران شورا از اندیشه ونظر خودتان عدول کرده اید؟!

بله! متاثرانه و متالمانه بارها این عدول اتفاق افتاد و مجبور بودم بین بی تفاوتی در جهت انحلال وظایف شورایی و دست کشیدن ازاندیشه های خودیکی را انتخاب کنم و بدین جهت از اندیشه های خود عدول کردم فی المثل شاید تنها عضوی بودم که درهیچ کدام از کمیسیون های شهرداری عضو نشدم! (سوای مسائل رای گیری و انتخاب شوندگی)

 

آیا از شهرداران این دوره راضی بودید؟ از خودتان و آنان چه انتظاری داشتید؟

 

ازخودم ناراضی بودم و هستم! و طبیعتا از شهرداران محترم هم تا حدودی رضایت داشتم و دارم! گرچه ممکن است آنان نیز بیشتر از همین عقیده یا بدتر از آن را درباره ی بنده داشته باشند! وقتی این جانب به عنوان عضو شورا نقاط ضعفی دارم طبیعی است که ممکن است شهرداران هم تنها نقطه قوّتی داشته باشند این قوت با آن ضعف ها کارها را به مطلوب و مقصود نخواهند رساند! از خودم انتظار داشتم که رفتارم قبل از شورا و در حین عضویّت تغییری نکند! و از شهرداران ارجمند توقع داشتم قبل ازانتخاب، در وقت سرپرستی و شهرداری یکسان و مناسب عمل کنند! اگرچه مطلّع هستم که شهرداری ما مشکلات و مسائل خاص خودش را دارد…

 

شورای دوره ی شما در اثرمسائل گروهی یا شخصی گرفتار تعطیلات ناموجّه زیادی برای مردم شد! شما در آن تعطیلات چه نقشی داشتید؟

همواره برای برقراری خیمه گاه لرزان شورا اندیشیده و کوشیده ام دلیل این مدعا هم تعداد کل غیبت ها بنده (که البته دلایل و علل شخصی نداشت) که ۳ جلسه-۱۸/۱۱/۹۳* ۱۹/۱۱/۹۳*۱۶/۱/۹۴*- و تعدادکل مرخصی هایم ۲ جلسه بوده است-۸/۱۰/۹۲*۹/۶/۹۵- معتقدم که شورا بیت المال است نه بیت الامال!بنابراین باید فرد در مجموعه این چنینی باساختارهای قانونی،اجتماعی و الهی همراه و هماهنگ شود گرچه باور دارم که ساختار قانونی شورا و آیین نامه ی مربوطه به اصلاحات مبرم محتاجند!

 

چه برداشتی از سیاست دارید؟

در شهر ما و برخی دیگر از شهرها دو ساحت سیاست؛ سیاست مطلوب – آن گونه که باید باشد والبته نیست!- باسیاست موجود – آن گونه که هست و البته نباید باشد- تقریبا مصدوم و تا حدودی مخدوش شده اند و حتّی گاه بین این دو تناقض و تضاد حکم فرماست! براین امید و رجاء دل بسته بودم که سیاست به دیانت پهلو بزند اما این گونه نبود!…

 

همیشه درباره ی شورا ها حواشی و حرف و نقل های بوده است آیا حاضر هستید میزان سرمایه های مادی خود را حین ورود و پس از آن در اختیار رسانه و سایت عصر ایذه قرار دهید؟!

با این که درخواست و تقاضای شما مدخل و مجرای قانونی ندارد! اما با کمال میل حاضرم هروقت که خواستید صورت وضعیت کلیه اموال و دارایی خود را در اختیارتان قرار دهم.

 

از شورا چه برداشتی داشتید یا دارید؟

یکی از شعارهای بنده این بود که شورا بدون شین شرف و او وجدان و رای راستی جز الف اخاذی نیست! هنوز هم برهمین باورم!آری؛ شورا نهادی است که می تواند و می توانست به قداست خدمت و عظمت ناب تکیه بزند اما برای بنده این گونه نشد و نبود!!

 

چند مورد از کارهایی که از انجام دادنشان تاحدودی خرسند بوده اید!؟نام ببرید…

باز هم تاکید و تکرارمی کنم که هیچ کاری در حد شان و مقام مردم شهرم نتوانستم یانشد و…که انجام بدهم و برای همین قبلا نیز در سایت خبرگزاری فارس با ارسال مطلبی تحت عنوان؛ “اعترافی به رنگ اعتذار!” از مردم عذرخواهی کردم، اینک نیز مجددا عذر خواهی می کنم چراکه می شد از توانایی نسبی، علاقه و انگیزه کافی و حتی در سطح بالایی استفاده کنم اما جزء چند درصد قلیل این توانایی به عمل نرسید!

ازجمله کارهای کوچکی که البته با همکاری سایر اعضای شورا و اقدام شهرداران محترم صورت گرفت می توان به موارد ذیل اشاره نمود؛

اهدای زمین جهت احداث کتابخانه عمومی در پارک شادی گنجشگیر

مرمت و راه اندازی میدان معلم

همکاری حداقلی در مسائل فرهنگی، ورزشی و برگزاری مسابقات شهر مهر و علل کاهش سرانه مطالعه در ایذه

همکاری در نامگذاری معابرتحت عناوین مذهبی، بومی و مردمی

آغاز به کار احداث پارک مقابل ساختمان فرمانداری جنب بلوار زاگرس

احداث ساختمان جدید آتش نشانی در محله کشتارگاه

سایر موارد رایج و معمول از جمله؛ آسفالت، لکه گیری- گرچه گاهی مناسب هم نبوده اند!- ساخت و سازهای عمرانی-برقراری ایستگاه های جدید تاکسی-توسعه ی چشمه سرویس های بهداشتی در مرکز شهرجنب تعاونی فرهنگیان-خیابان نصر- و…می توان نام برد.

.

نظرتان درمورد اعضایی که می خواهند مجدداً در انتخابات شرکت کنند و یا افراد جدید چیست؟

درباره آن افراد محترم در این مجال اعلام نظر نمی کنم! گرچه در محافل دوستانه مطالبی عنوان می شود اما درمورد خودم به صراحت عرض می کنم که نه تنها از حضور در شورا حتی اندکی هم خرسند نیستم بلکه مطلقا و حقیقتا نادم و ناخرسندم!!

 

بزرگترین مشکل شورای شهر را در چه می دانید؟

مفهوم شورا یکی از مفاهیم عقلانی و مقدس است اما بزرگترین مشکل آن مصداق آن است که در اصل یافتن چنین مصادیق همدل، همراه، مردم محور، اهل مطالعه و… از بزرگترین مشکلات بوده است!

 

بهترین و بدترین مطلبی که از شورا به یاد دارید؟

مطالب بسیارند، اما آن چه را که می توان بیان کرد این است که بهترین آن ها، تلاش در جهت عضویت درشورا بود و بدترین آن لحظه شماری برای اتمام دوره شوراست! از طرفی زیباترین خشنودی ام انجام امور مردم توسط شهرداری در مدت زمان معقول و مناسب بوده و هست و عدم انجام کارها و احیانا سرگردانی مردم، معلق و معطل کردن کارهای آنان نیز بزرگترین ناخشنودی ام بوده است!

 

آیا در زمانی که عضو شورا بودید هم چنان به نوشتن مقالات می پرداختید؟

بله، چندین مقاله نوشته ام ازجمله؛

شورا بیت المال است نه بیت الامال!

شورای ایده آل و ایده آل شورا

بازی باقانون، شوخی با عرف/ فریادهای سرخ، فرجام های زرد

بوسه برپیشانی خدمت/ برخوردباخمودگی ورخوت

نجیب زادگان مال امیری از شورا و شهرداری چه می خواهند؟

اعترافی به رنگ اعتذار

سیاست یاخدمت؟

شورا؛ چالشی منقضی یافرصتی مقتضی!؟

 

آیاعلاوه بر کمیسیون های داخلی شورا، عضو کمیسیون های شهرداری مانند ماده صد و … هم بود ه اید؟

خیر، همانگونه که قبلا گفتم گمان می کنم که شاید تنها عضوی بودم که در طول این تقریبا۴ سال عضو هیچ کدام از کمیسیون های شهرداری نبودم که آن هم صد البته دلایل و عللی دارد!

 

آیا حاضرید که فیش های حقوقی شورایی خود در شورا را در معرض دید مردم قرار دهید؟

چیزی تحت عنوان فیش حقوقی در شورا وجود ندارد اما برگ قبض های پرداختی دریافت حق الجلسه داریم  از طرفی نشان دادن این قبض ها وجاهت عرفی و قانونی ندارد! با این همه حاضرم که این موضوع را انجام بدهم!

 

آیا توانستید به شعارهای خود عمل کنید؟

در شعارها وعده کرده بودم که آن ها را پی گیری نمایم چرا که لازمه عملیاتی کردن شعارها اولاً تصویب شوراست و ثانیا اجرا در حوزه شهرداری است.

گرچه راضی نیستم اما تا حدودی انجام شدند.

درباب رفع تبعیدگاه بودن ایذه درمورخه ی ۱۷/۱۲/۹۲بافرمانداری مکاتبه شد پس از آن نیز دو نامه ی پیرو ارسال شد که نتیجه بخش نبود!

درباره راه اندازی پارک بانوان لایحه ای درشورا ( جلسه ۴۰،مورخه ۱۱/۳/۹۳بند ۹ )مطرح و مصوب شد اما بعد از تایید کمیته انطباق فرمانداری از ناحیه شهرداری عملی نشد!

برقراری ایستگاه های جدیدتاکسی، مسابقات فرهنگی، کمک حداقلی در راستای چاپ کتب ، تدوین چشم انداز فرهنگی، بازبینی تعرفه عوارض و مساعدت حداقلی به برخی از ورزشکاران و هنرمندان و پی گیری زیباسازی فضای شهری و بهینه سازی خدمات شهری ، ارسال نامه جهت نصب مجسمه مرد الیمایی، ارسال پیشنهاد نامگذاری خیابان به نام مرحوم قلی شیخی به شهرداری و.. که مسلماً بانظارت و همکاری کل اعضا دنبال و صورت گرفتند.

 

عملکرد کدام یک از ادوار شورای شهر ایذه را بهتر ارزیابی می کنید ؟

 

به نظر بنده، عملکرد دور اول و دوم به مراتب از دور سوم و چهارم بهتر بود.

 

اگرمعتقدید که چیزی جز شرمندگی برای مردم ندارید، پس این ۴ سال چه کار می کردید!!؟

عرض کردم که شرمندگی ام بخاطر این نیست که هیچ کاری انجام نشده است بلکه بخاطر این است که کاری شایسته و در حد مقام، شان و انتظار مردم و باعنایت به توانایی نسبی ام در مجموعه شورا و در حیطه نظارت بر شهرداری انجام نداده ام!

 

اخیراً یادداشت مقاله ای تحت عنوان”ناخدمتی به فرزندان ایذه ای ، آموز ه ای ماتریالیستی!” از شما منتشر شده است، با این توصیف ها آیا این عنوان در شورا و برای شخص جنابعالی موضوعیت نداشته و ندارد!!؟

همان گونه که در طول این مصاحبه چندین و چند بار تکرار کردم باید بگویم که بین ناخدمتی و خدمت شایسته نکردن فرق ها و فاصله ها جوهری و بنیادین است! اولی عمدی و مغرضانه است اما دومی در اثر قصور یا غیرعمدی بودن شکل می گیرد.

در اولی خدمتی که نمی شود هیچ! تازه صدمات و لطماتی نیز وارد می شود اما در حالت دوم کار و خدمت صورت می گیرد ولی خوشایند ورضایت بخش نیست. بنابراین موضوعیت ندارد!

 

شما تنها کاندیدایی بودید که در دوران تبلیغات ۴ سال پیش تریبون آزاد گذاشتید، آیا اکنون هم حاضرید در زمان اتمام دوره شورا چنین تریبونی را برگزار کنید؟

آن وقت در آستانه تبلیغات و انتخابات بودیم و بنده این کار را انجام دادم اینک هم اگر تعداد متقاضیان چنین برنامه ای حتی یک درصد جمعیت شهر باشند در همین سایت حاضر به برگزاری تریبون آزاد می باشم چراکه فضای واقعی جامعه قانوناً در اختیار ما نیست و امکانش نیز فراهم نمی باشد.

 

برخی میگویند شما با۲۰۶ وارد شورا شدید ولی با پراید دارید از آن خارج می شوید! برخی می گویند که مستاجر هستید! آیاواقعیت دارد ؟

این که هنوز هم پیاده نشده ام جای شکرش باقی است! درجواب قسمت دوم بله بنده در محله شهیدقریشوندی مستاجرم البته آپارتمانی ۶۵ متری در حوالی بلوار چویل دارم و منزلی در شهر مجلسی اصفهان نیز دارم که درسال ۸۱ بصورت اقساط باحقوق معلمی خریداری نمودم.

 

جناب آقای مرادی باسپاس از وقتی که در اختیار عصر ایذه گذاشتید کلام آخرتان را بفرمایید…

خداوند بزرگ را سپاس می گزارم که مهر زهرآگین آموزه های سیاسی صرف و صرفا سیاسی را در ذائقه ی جان، عقل و فکرم وارد نکرد! و همچنان بعنوان معلمی بی تکلف و محصلّی پرتکلیف مطلقا به فضای آموزشی مراجعت نمودم و براین باور استوارترشده ام که اندکی معنا قداستی دارد که عالمی از مادّه و سیاست نمی تواند حتّی بر مثقالی  از آن ترجیح داده شود.

 

در خاتمه برای اعضای محترم شورا و شهرداران ارجمند دوره چهارم (مهندس حسینی – مهندس باباپور و مهندس بهرامی ) آرزوی سلامتی و تندرستی می نمایم.

 

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : http://www.asreizeh.com/?p=50649

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 16در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۶
 1. سلاممصاحبه خوبی بود و کاش یکم در مورد بی تخصص بودن شهردارهایی که ایذه داشتند حرف زده میشد و واقعا یکی از ایرادات شهرمون نبود متخصص ها در جایگاه و پست های خودشان هست. کاش کمی از شهرهای استان اصفهان یاد میگرفتیم..

  • سلام ودرود برشما…نقدهمواره لازم و ضروریست.

   • خدوندا هرکس که درحق این شهر کوتاهی میکند روسیاهش بگردان و یوم تبلوا سراءر را در همین دنیا مبتلایش کت … آمین … به حق همه نفرینها و دعاهای مردنی که حتی یه خیابون بدون چاله ندلرن …افسوس از یه کامیون آسفالت

 2. قطعا اگه من هم عضو شورای شهر فعلی بودم در انتخابات ۹۶ ابدا شرکت نمی کردم و از مردم معذرت خواهی میکردم چون ما مردم این شهر عملکرد ۴ ساله شورا شهر دیدیم بنظرتون دوستان خبرنگار عصر ایذه دوباره میآییم به اعضای کنونی رای میدییم پس این آقا و بقیه دوستانشون بهتره برن استغفار کنند که حق الناس با ببخشید خدا و بندگانش از حقشون نمیگذرن. ….تا زمانی که بعضی کاندیدا به فکر منافع اقتصادی از شورایی مخصوصا در شهر ایذه، هستند این شهر پیشرفت بکن نیست 

  • سلام و درود برشما شهروند ارجمند….برگناه ناکرده طلب استغفار  تعارف خنکی است! بااحترام

 3. درود بر آقای مرادیسپاس از صداقت شما

 4. با سلام و عرض ادب و احترامدر آینده هیچگاه نخواهند گفت:شورای چهارم منهای یک نفر!اگر اندک فعالیتی در شورای چهارم انجام شده قطعا نتیجه یک تصمیم دسته جمعی و یا نظر اکثریت اعضای شورای شهر بوده،حتی اگر مخالفانی هم در این بین وجود داشته و صرف نظر از مفید واقع شدن و یا نشدن آن تصمیم!در این مصاحبه کلماتی از جنس صداقت و ردپایی ا ز یک قلم زیبا و دایره واژگان وسیع به چشم میخورد ولی با این حال قضاوت کردن بسیار مشکل است و  اگر قرار باشد در اواسط و یا انتهای دوره چهارم کسی احساس شرمندگی کند قطعا بنده ی شهروند خواهم بود که نتوانستم انتخاب درستی داشته باشم.تاریخ همیشه در حال تکرار شدن است و مطمئناً در روزهای پیش رو شاهد تبلیغات رنگارنگ،سخنان به ظاهر خوشایند و باب میل،وعده هایی فراتر از حوزه اختیارات شورا،سوگندها،خوان های گسترده،سرباره ها و کادوهای نجومی(محض مزاح) و به احتمال زیاد روشهای جدیدتری در امر تبلیغات خواهیم بود.امیدوارم این بار بیشتر از خاطرات،تاریخ و تجربیاتمان استفاده کنیم و با دقت بیشتر دست به انتخاب افراد بزنیم و صحنه انتخابات را تبدیل به یک رقابت و کل کل طایفه ای نکنیم.جناب مرادی عزیز امیدوارم محضر مبارکتان سوء تفاهم و جسارت نشود ولی سخنان زیبا و مقالاتی با عنوانهای عامه پسند و بر حق را می توان همه جا مشاهده کرد، مهم نتیجه کار و تغییر در وضع رفاهی و رسیدن به حقوق شهروندی  شهروندان می باشد.لطفا برای به پایان رسیدن این دوره لحظه شماری نکنید و در عوض تا آخرین لحظه با هرگونه بی عدالتی و تصمیم نادرست مبارزه و مقابله بفرمایید.و در دوره پیش رو در جهت آگاهی مردم شهر،ولو چند نفر اندک هم که شده،بکوشید تا بتوانیم انتخاب بهتر و سودمندتری داشته باشیم.”و من الله توفیق” 

  • سلام برارژنگ رشیدی عزیز،درست است شورای یک مجموعه هست اما هرعضوی هم می تواند ابراز نظرکند.همیشه قضاوت کردن سخت است وبه قضاوت نشستن نیز…تاریخ تکرار نمی شود ما تکرار میشویم!مقاله حق و درست دال براین نخواهد بود که نویسنده اش نیز درست و برحق باشد اما کلام حق قابل استفاده است .بین درست حرف زدن، حرف های درست زدن ودرست عمل کردن  و عمل درست کردن تفاوتی ذاتی برقرار است!امیدوارم بتوانم اندکی با دعای خیرشما خود از مقالات حق که البته همه جا هم نیستند و از صداقت که البته گاهی هم فقط ورد زبان است عملا بهره مند شوم.با احترام درود و تحیت

 5. با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه مخاطبان عزیز و برادر گرامی خودم جناب آقای هومان مرادی، در روزگاری که توانایی هر فرد به تنهایی مجالی برای پاسخگویی فراهم نخواهد کرد، و ما ناگزیریم در عرصه های مختلف در کنار کسانی باشیم که بعضا دغدغه ای بابت اهداف پیش رو نداشته، و همان نداشتن دغدغه نیز انگیزه ای برای فرد فراهم نخواهد کرد، و در روزگاری که هر گام ما منوط به وجود بستری بنام خاک می باشد، میطلبد در مجموعه های مختلف همه با هم همانند اعضای یک بدن در راستای رسیدن همگون عمل کرده تا هدف محقق کردد، ولی افسوس و صد افسوس که در این شهرستان افراد کمی دغدغه مند هستند و در جاده تحقق، همین نفرات کم هم بدلیل ناملایمات مجبور به انحراف از مسیر می شوند و در ادامه بدلایل بسیار و ناگفتنی های عظیمی مجبور به ترک عرصه ها و گوشه نشینی می شوند، و یا بعضا شهرستان را ترک کنند تا ما علی رغم پیشینه تاریخی و هویت فراموش نشدنی در ادوار تاریخ، در محرومیت های خودمان غوطه ور شویم و تنها افتخارمان کتیبه ها، سنگ نوشته ها و مزار های شهدای عزیزمان باشد، حرف های ناگفتنی زیادی وجود دارد ولی این حقیر عقیده دارم که پاپس کشیدن یعنی فراهم کردن بستر برای افراد ناپاک، یعنی فرصت تعریف کردن برای محرومیت بیشتر، ما اگر گوشه نشینی می کنیم باید علی وار باشد و اگر برمی خیزیم باید ذوالفقارگونه باشد، برای برادر عزیزم جناب آقای مرادی آرزوی موفقیت و عاقبت بخیری دارم.

  • سلام و درود بر برادر فرهمندم جناب آقای احمدی عزیز،همواره درصحنه مسئولیت انسانی و الهی هستیم و از آرمان های مقدس حیات تلمذ خواهیم کرد.درود و تحیت

 6. درود بر شرف وشرافت آزادمردانی همچون شما که بر مال ناروای دنیای دنی چشم بسته ایدو با این گفتمان به افراد کاندید شورای شهر ایذه پیام داده ای که شورای شهر در حال حاضر محل خدمت نیست،بلکه محلی برای خوش خدمتی عده ای به از ما بهتران است،قلمت و قدمت را می ستایم امیدوارم که همیشه ی ایام ،کامروا باشی.یا حق

 7. سلام برعلی غریبوند عزیز،ان شاء الله که دعایت مستجاب شود. بااحترام

 8. با سلام آقای مرادی شما می توانستید سالهای قبل استعفا داده و کناره می گرفتید کاش دو سال پیش این حرفا را می زدید نه حالا که تمام شده شورا فقط شهرداری نیست که سر هر درختکاری و جدول کاری عکس بگیرید

  • سلام و درود برجنابعالی سپاسگزارم از انتقادت.ازشما دعوت می کنم راجع به بحث استعفایم از آغاز دوره چهارم تا اکنون تحقیق بفرمایید و نتیجه را صادقانه درهمین سایت منتشر بفرمایید میتوانی ازمسئول محترم دفتر شورا و ازمدیرپرانرژی و جوان عصرایذه یا هرکه خواستی بپرسی و جویاشوی البته دراین رابطه مستنداتی نیز وجود دارد ضمنا به یاد ندارم درکنار جوی و….عکس گرفته باشم و کاملا درستهشورا دو نوع وظیفه دارد یکی استصوابی و…

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.