تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ 20 شعبان 1445 Thursday, 29 February , 2024
9

از اتهامات مجازی تا پاسخگویی مسئولین

 • کد خبر : 42183
 • 10 آذر 1394 - 11:34
از اتهامات مجازی تا پاسخگویی مسئولین

عصر ایذه: در هفته‌های اخیر صحبت‌هایی در فضاهای مجازی انجام و اتهاماتی به اداره ورزش و جوانان ایذه وارد شد […]

عصر ایذه: در هفته‌های اخیر صحبت‌هایی در فضاهای مجازی انجام و اتهاماتی به اداره ورزش و جوانان ایذه وارد شد که با پیگیری خبرنگاران حیطه ورزش مقرر شد جلسه پرسش و پاسخ با حضور هوشنگ حاتمی سرپرست اداره ورزش و جوانان ایذه، معترضین و خبرنگاران برگزار شود تا همه چیز به صورت شفاف به اطلاع مردم برسد.

به گزارش خبرنگار ورزشی عصر ایذه؛ علی رقم اطلاع رسانی، هیچکدام از شاکیان و معترضین در جلسه حضور پیدا نکرده و جلسه با حضور خبرنگاران و چندتن از رئسای هیات ها و سرپرست اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

 

در این جلسه که نزدیک به دو ساعت طول کشید، صحبت های زیادی مطرح شد که مهمترین مباحث را خبرنگار ورزشی عصر ایذه به رشته تحریر در آورده است.

 

 

 

 

IMG_G1953

ابهامات سالن چند منظوره تختی:

بهروز مردانی رئیس هیات جانبازان و معلولین ایذه با ارائه اطلاعاتی مربوط به سالن چندمنظوره تختی گفت: تنها هیاتی که ورودی المپیک بدست آورده هیات جانبازان و معلولین است.

وی ادامه داد: از پول بدست آمده توسط اجاره دادن سالن تختی پیست دو و میدانی را با خرید ۶۰۰ تن خاک رس و بدون کمک اداره ورزش و جوانان افتتاح کردیم، با همین پول اماکن، زمین شماره ۲ را با کمک برخی دوستان به بهره برداری رساندیم که کارشناس اداره ورزش استان آن را ۱۰۵ میلیون تومان قیمت گذاری کرد.

مردانی افزود: سال گذشته نیز از محل همین در آمد ها تعدادی حمام و سرویس بهداشتی برای خانه کشتی احداث کردیم.

وی در ادامه با بیان اطلاعات کامل درآمدها و هزینه های سالن تختی افزود: بخاطر حاشیه های ایجاد شده دیگر حاضر نیستم مجانی کار کنم درضمن آمادگی خود را جهت واگذاری سالن اعلام می دارم.

سالن پیروزی ، چمن مصنوعی، سالن کلدوزخ و استخر آنزان:

در ادامه هوشنگ حاتمی سرپرست اداره ورزش و جوانان سخنان خود را آغاز کرد و اسناد مالی آبان ماه سالن پیروزی، چمن مصنوعی، چمن طبیعی، سالن کلدوزخ و استخر آنزان را به طور کامل به خبرنگاران شرح داد.

حاتمی گفت: در سالن پیروزی ۸۴ تایم خالی داشتیم و ۱۲۸ تایم رایگان در اختیار هیات ها گذاشتیم، ضمناً حاضریم تایم های خالی را به قیمت ۲۰ هزار تومان به متقاضیان واگذار کنیم تا با قیمت بالاتر آنها را اجاره دهند.

وی درباره چمن مصنوعی گفت: ۱۲ تایم رایگان در اختیار نیروی انتظامی، فوریت های پزشکی و کانون ناشنوایان قراردادیم و برای اعزام تیم ها و ورزشکاران نیز از پول این مکان استفاده کردیم.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان ایذه درباره چمن طبیعی گفت: در طول آبان ماه ۱۰ جلسه تمرین رایگان برای بزرگسالان انشان پارس، ۵ جلسه برای بزرگسالان پولاد اکسین درنظر گرفتیم، ۹ جلسه تمرین رایگان نیز در اختیار بزرگسالان سپاهان تا قبل از اعتصاب قرار دادیم و مجموعا ۹ جلسه تمرین نیم بها نیز در اختیار جوانان انشان پارس، پولاد اکسین و سپاهان گذاشتیم.

حاتمی با بیان اینکه قیمت هر وقت سالن کلدوزخ ۱۱ هزار تومان است ادامه داد: در آبان ماه در این سالن ۱۶۲ تایم خالی وجود داشت.

 

وی با بیان درآمد یک میلیون و هشتصد و چهار هزار تومانی این سالن گفت: سالن از زمانی که در اختیار مسول قبلی بوده است مبلغ دو میلیون و سیصد و شصت هزار تومان به اداره آب بدهکار بود که این مبلغ را قسط بندی کردیم و ماهی ۷۰۰ هزار تومان برای بدهی گذشته پرداخت می کنیم.

حاتمی در ادامه و درباره استخر آنزان که صحبت های بیشتری در موردش بود، گفت: درآمد آبان ماه استخر پنج میلیون و صد و پنجاه هزار تومان بود و با بیان اطلاعات مالی کامل این مکان ورزشی ادامه داد: اسناد و مدارک دخل و خرج همه اماکن موجود است و چیزی برای پنهان کاری وجود ندارد.

 

شبهات مزایده دیگر اماکن ورزشی :

هوشنگ حاتمی در این خصوص اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان به ما اعلام کرد که تنها در صورت عقد قرارداد هیئت های ورزشی میتوانند اماکن ورزشی را اداره کنند و در غیر این صورت به مزایده گذاشته خواهند شد و در مزایده نیز اولویت با هیئت ها است.

 

وی افزود: بنابراین ما قرارداد سالن های تختی، پیروزی، چمن مصنوعی و استخر آنزان را با هیات های متقاضی منعقد کردیم و همچنین هیات های کشتی، وزنه برداری، بوکس، ژیمناستیک، فوتبال و پینگ پنگ، به دلیل به صرفه نبودن از انعقاد قرارداد منصرف شدند و در صورتجلسه های جداگانه انصراف خود را اعلام کردند. این امر نیز به دلیل قیمت بالای اماکن ورزشی طبق سالهای گذشته بود، به طور مثال در سال ۸۹ قیمت براوردی چمن طبیعی ماهانه ۳۰۰ هزارتومان بود و هر زمان که ما درخواست کاهش قیمت را می‌دادیم با مخالفت روبرو می‌شد اما بعد از انصراف هیات ها از انعقاد قرارداد، اداره کل ورزش و جوانان استان به طور مستقل و متفاوت با گذشته اقدام به قیمت گذاری اماکن باقی مانده کرد و قیمت های پایینی روی این اماکن گذاشت درصورتی که در گمانه زنی ها برخی اداره ورزش و جوانان ایذه را مسئول قیمت گذاری دانسته اند.

حاتمی ادامه داد: مرحله اول مزایده با اطلاع رسانی روزنامه کارون خوزستان شروع شد و بدون شرکت کننده به پایان رسید، ما وقتی از قیمت های پایین مزایده خبردار شدیم به استان اعلام کردیم با این قیمت ها هیات های خودمان خواهان این اماکن هستند و آنها نیز متعاقباً اعلام کردند که در مرحله دوم یک نفر برای زمین چمن طبیعی و یک نفر برای خانه ژیمناستیک ثبت نام کرده است و به دلیل اینکه در مزایده هر مکان حداقل باید دو شرکت کننده حضور داشته باشد، مرحله دوم نیز لغو شد و ما با هماهنگی استان قرارداد زمین چمن طبیعی را با هیات فوتبال و خانه ژیمناستیک را با هیات ژیمناستیک منعقد کردیم.

و اگر در مزایده بقیه اماکن نیز کسی شرکت نکند قرارداد آنها را نیز با هیات های مربوطه به ثبت می رسانیم و این به نفع ورزش ایذه خواهد بود.

ابهامات توضیح البسه و وسایل ورزشی اهدایی:

حاتمی در پاسخ این سوال گفت: اوایل سال ۹۳ با یکی از مسئولین ایذه‌ای مستقر در تهران صحبتی داشتیم و او قول تأمین مقداری وسایل ورزشی جهت کمک به ورزش ایذه را داد و ما هم تمام کمبود های هیئت ها را به او اطلاع دادیم.

 

سرانجام بعد از هماهنگی های لازم مدیرعامل باشگاه جنوب را برای تحویل گرفتن این وسایل فرستادیم و با چند روز تاخیر نهایتا ۴ اسفند ۱۳۹۳ وسایل را تحویل گرفت که فاکتور آنها نیز موجود است.

۱۰۰ دست پیراهن و شورت که هر ۱۰ دست یک رنگ بودند،۵۰ توپ فوتبال،۵۰ توپ والیبال،۵۰توپ فوتسال،۱۰تور والیبال و ۱۰ تور فوتبال که اکثر آنها جنس های درجه چندم بودند سایر اجناس ارسالی را تشکیل می‌دادند که لباس ها را در طول عید و در مسابقات روستاها به برندگان اهدا کردیم و سایر وسایل را نیز بین تیم های فوتبال و فوتسال سپاهان، فوتسال آقایان و بانوان وفوتبال آقایان جنوب، انشان پارس، طلایی پوشان، دانیالی، انقلاب و هیات والیبال تقسیم کردیم.

 

 

به گزارش عصر ایذه بهتر این بود کسانی که در طول این مدت به اتهام زنی در فضای مجازی مشغول بودند، اندکی نیز در فضای حقیقی، در این جلسه حضور می یافتند و صحت ادعایشان را اثبات می کردند.

 

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://www.asreizeh.com/?p=42183

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. متاسفانه از اینجور ادم که بدون مدرک دیگران متهم میکنند زیاد است

 2. من باتوجه ب شناختی ک ازآقای حاتمی دارم ب این نتیجه رسیدم ک واقعایکی ازمحدودمدیرهای پاک وتلاش گر هستن توی ایذه؛آرزوی موفقیت براشون دارم

 3. سالن تختی خودش ی تهویه هوا ی خوب نداره در امدشو خرج سالنای دیگه می کنن.. کی باورش میشه

 4. ضمن تشکر از اقای حاتمی به سبب زحمات صادقانه اش ،میخوام ببینم اقای حاتمی چرا سالن تختی و پیروزی را به مزایده عمومی نگذاشتن،ضمنا اقای مردانی به جای تهدید به این که مجانی دیگه کار نمیکنی لطف کن سالن تختی رها کن وقتت بزار جایی که درامد داشته باشه با این توضیحاتی که دادی اینجا چیزی عایدت نمیشه

 5. با سلام و تشکر از همه دوستان بالاخص در راس آن ها حاتمی عزیز و دوست داشتنی
  اگه انتقادی هست به قول دوستمان چرا در فضای حقیقی مطرح نمی شود .
  اگه واقعاً نکته ابهام و …. هست چرا مثل یه انسان متشخص و … به صورت حضوری مراجعه نمی شود .
  با تشکر

 6. با سلام خدمت اعضای خبرگزاری عصر ایذه
  جناب آقای حاتمی یکی از پاکترین روسا در ایذه هست

 7. باسلام کجایندمردان نامردی که فقط مردان پشت سرند و نه مرد روبرو
  حضرت علی می فرماید انقدرخوب نباشیدکه دیکران ازخوبی شما استفاده کنند اقای حاتمی بزرکوارشماخیلی خوب هستیدوبرای خدمت به این نامردان خیلی خوب هستید وبه قول معروف خوبی که ازحد بکذردنامردخیال بد کند اقای حاتمی بدی شما اینه که سیر تا پیاز زندکی ورزشی واجتماعی اینارومیدونی تورابه خداتا هستی نذارشون توورزش قدرت بکیرن مثل ……..

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.